אנחנו הריבון לא WHO

שתפו את הפוסט:

תנועת אפשר מביאה אליכם ... ה WHO זהו אותו ארגון שהציע לפני מס' חודשים שכל מדינות העולם יוותרו על שיקול הדעת העצמאי, ויהיו כפופות להחלטותיו. הצוות המיוחד לניסוח האמנה שעוסקת בכך ממשיך עדיין בעבודתו, ולאחרונה הגיש את המלצותיו להמשך טיפול בנושא. בין השאר ישנה המלצה שלכל החלטה של הארגון יהיה תוקף חוקי מחייב בכל המדינות החותמות על האמנה.

"הפנדמיה לימדה אותנו שכאשר הבריאות בסכנה – הכל בסכנה". כך אמר ת.א. גברה-יסוס, מזכ"ל ארגון הבריאות העולמי, הידוע בשם – WHO.

זהו אותו ארגון שהציע לפני מס' חודשים שכל מדינות העולם יוותרו על שיקול הדעת העצמאי, ויהיו כפופות להחלטותיו. הצוות המיוחד לניסוח האמנה שעוסקת בכך (ה- INB) ממשיך עדיין בעבודתו, ולאחרונה הגיש את המלצותיו להמשך טיפול בנושא. בין השאר ישנה המלצה שלכל החלטה של הארגון יהיה תוקף חוקי מחייב (Legally Binding).

על הכיוון והרוח אליו מושכים חברי הארגון, אפשר ללמוד מתוך הציטוטים שיובאו להלן, מתוך דבריו של מזכ"ל הארגון שנאמרו בחודש יולי 2022:

"התבצעו סקירות עצמאיות מרובות על מגיפת הקוביד 19, עם למעלה מ- 300 המלצות כיצד להפוך את העולם לבטוח יותר. אירגון הבריאות העולמי למד היטב את ההמלצות האלו, וזיקק אותן לכדי הצעה להקמת מבנה גלובלי חזק יותר, למען היערכות לחירום רפואי ותגובה אליו.

אחת ההמלצות המרכזיות היא יצירת כלי בינלאומי בעל תוקף חוקי מחייב, שיתמוך בשיתוף פעולה הדוק יותר בעת איומים רפואיים. כבר יש אמנות וכלים בינלאומיים נוספים המנסים ליצור אחידות בהתמודדות כנגד טבק, שינויי אקלים, גרעין, נשק כימי וביולוגי, ואיומים רבים אחרים על הבטחון המשותף ואיכות החיים של כולנו. במידה ומדינות העולם יוכלו לחבור יחד סביב הסכמה על גישה אחידה אל מול האיומים הללו, מעשי ידי אדם, אך הגיוני הוא שכעת יוסכם על גישה אחידה, עם חוקים אחידים ותגובה אחידה לכל אותם איומים העולים ממע' היחסים של האדם עם הטבע – איומים שאין ביכולת האדם לשלוט עליהם באופן מוחלט.

מגיפת הקורונה הדגימה שבטחון רפואי גלובלי לא יכול להישאר בטווח הבחירה החופשית והרצון הטוב. על פי השקפתינו, האפקטיביות של כל כלי חדש לשמירה על בטחונם של הדורות הבאים ממגיפות, תלויה בהיותו בעל תוקף חוקי מחייב.

הסכם חזק יספק תשתית מקיפה וחיונית לתמיכה בהמלצות הנוספות של הארגון:

* משילות כוללת, חזקה יותר, ברורה יותר ונושאת באחריות.

* מערך חזק יותר וכלים למניעה – זיהוי – ותגובה מהירה לחירום רפואי.

* מימון חזק יותר, מקומי וגלובלי

WHO*  חזק יותר, שיעמוד במרכז ארכיטקטורת הבריאות העולמית.

בניית הארכיטקטורה הזו בשיתוף המדינות החברות באירגון עומדת בראש סדר העדיפויות

בחודשים ובשנים הקרובות."

הדברים הללו נאמרו בזמן ביקורו של מזכ"ל הארגון באפריקה, בנסיון לחזק ולהעצים את מעמד ה WHO ביבשת. האיחוד האפריקאי (המונה כ 47 מדינות) היה ציר חשוב (יחד עם ברזיל, סין, רוסיה והודו) בסירוב לחתום על האמנה שארגון הבריאות העולמי ניסה לקדם בחודש מרץ האחרון, ולכן הארגון התמקד שם בנסיונות שכנוע.

במהלך ספטמבר 2022 יתקיים בארץ כנס חגיגי של ארגון הבריאות העולמי, כולל משלחת ענקית של נציגים, פקידים ולוביסטים של חברות הפארמה הגדולות. כולם יהנו (עפ"י החלטת ממשלת ישראל) מ"חסינות מיוחדת" שהמדינה תקנה להם, וארוח כולל על חשבון משלם המיסים.

העלות לקופת המדינה לא ידועה. עולה השאלה באיזו סמכות המדינה מעניקה לכל אותם אנשי הארגון חסינות מיוחדת מחוקי המדינה, ובעיקר – למה?

למה מדינת ישראל מארחת את החבורה הגלובליסטית הזו, שמקדמת באופן ברור הליכים לסמכות ולשליטה על קבלת ההחלטות הריבונית של המדינה, ובקרוב יקבלו מעמד של תוקף מחייב בחוק? מזכ"ל הארגון אמר את הדברים בצורה בצורה שאינה משתמעת לשני פנים – הארגון פועל בכיוון של קבלת החלטות ואופני תגובה אחידים ומחייבים לכל מדינות העולם.

אם זו לא "ממשלה גלובלית", אז מה כן?

https://www.who.int/news/item/21-07-2022-pandemic-instrument-should-be-legally-binding–inb-meeting-concludes

https://www.who.int/director-general/speeches/detail/who-director-generals-remarks-at-commonwealth-foreign-ministers-meeting-23-june-2022

נכתב ע"י ערן בריל, ממייסדי תנועת "אפשר"

אולי יעניין אותך גם...

ריאיון חובה – אבי ברק מראיין את ד״ר ג׳סיקה רוז

אבי ברק חבר התנועה החברתית תנועת אפשר מראיין ריאיון מרתק על הקורונה, mRNA , התעלמות ה- CDC מנתונים ועוד :

00:00:00 – תקציר
00:02:00 – הקדמה על ידי אבי ברק
00:05:05 – הצגת דר. רוז והרקע שלה
00:09:30 – על וירוס ה- SARS-CoV-2
00:18:05 – על טכנולוגיית ה- mRNA
00:29:02 – הנתונים מתוך מערכת הדיווחים VAERS
00:48:38 – איך ארגון ה- CDC מתעלם מהנתונים
00:51:01 – הריונות, התפתחות העובר ושעתוק הפוך
00:57:10 – דיווחי אירועים אצל ילדים
01:03:21 – איך דברים היו בעבר
01:11:59 – על הצנזורה
01:20:09 – מסקנות ומה הלאה

המשך קריאה

כשלון משרד הבריאות

מאמר דעה של פרופ' אודי קמרון, ראש החוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, בנוגע למדיניות הכושלת של משרד הבריאות והטיפול בקורונה

המשך קריאה

קלאוס שוואב – מייסד "הפיכה גלובלית שקטה"

נלקח מויקיפדיה 24.8.2022 – בעוד ששוואב הכריז כי משכורות הנהלה גבוהות מדי "אינן מקובלות עוד חברתית" הוא קיבל משכורת שנתית של כמיליון פרנק שווייצרי. הפורום שהקים מתכנן להחליף מודל דמוקרטי מוכר במודל שבו קבוצה נבחרת של "בעלי עניין" מקבלת החלטות

המשך קריאה

ריאיון חובה – אבי ברק מראיין את ד״ר ג׳סיקה רוז

אבי ברק חבר התנועה החברתית תנועת אפשר מראיין ריאיון מרתק על הקורונה, mRNA , התעלמות ה- CDC מנתונים ועוד :

00:00:00 – תקציר
00:02:00 – הקדמה על ידי אבי ברק
00:05:05 – הצגת דר. רוז והרקע שלה
00:09:30 – על וירוס ה- SARS-CoV-2
00:18:05 – על טכנולוגיית ה- mRNA
00:29:02 – הנתונים מתוך מערכת הדיווחים VAERS
00:48:38 – איך ארגון ה- CDC מתעלם מהנתונים
00:51:01 – הריונות, התפתחות העובר ושעתוק הפוך
00:57:10 – דיווחי אירועים אצל ילדים
01:03:21 – איך דברים היו בעבר
01:11:59 – על הצנזורה
01:20:09 – מסקנות ומה הלאה

המשך קריאה

מערכת הבריאות נשענת על תרומות מפייזר

הקשר בין הבריאות שלנו לחברות התרופות: ענקית התרופות, שמספקת לישראל את חיסוני הקורונה לצד מודרנה, הגדילה אשתקד ב-10% את התרומות שהעבירה לגופים רפואיים בישראל. כך למשל קיבלה ההסתדרות הרפואית 1.2 מיליון שקל, וקרן המחקרים של שיבא קיבלה סכום דומה. חברות נוספות שתרמו סכומים משמעותיים למערכת הבריאות: בריסטול מאיירס, שתרמה 9.9 מיליון שקל; טבע, שתרמה 8.2 מיליון שקל; ואבווי ביופארמה, שתרמה 4.5 מיליון שקל

המשך קריאה

מי החליט ש WHO יחליט

מה אזרחי ישראל יודעים על ארגון הבריאות העולמי?

ארגון הבריאות העולמי כפוף לאו"ם, וזה מצידו חתם לאחרונה על הסכם עם הפורום הכלכלי העולמי ליישום אג'נדה 2030 להתפתחות בת-קיימא. הפורום הכלכלי העולמי מקדם את אג'נדת האיפוס הגדול, שבה בעקבות משבר כלכלי גדול שעתיד להתרגש עלינו בקרוב, כל הכלכלה הגלובלית תתרסק ובעקבותיה יקום סדר עולמי חדש עם מטבע חדש ודיגיטלי. כל מדינות העולם מכירות בארגוני העל הללו וחתומות על האמנות, זאת מבלי שהתקיים כל דיון ציבורי בעניין. יתרה מכך, השולטים באותם ארגונים מעולם לא נבחרו באופן דמוקרטי על ידי אזרחי המדינות.

במאמר מתוך עיתון בראשית, מסביר הכותב מי הוא ארגון ה WHO, ואיך הוא עלול להשפיע על החיים של כולנו.

המשך קריאה

מי אנחנו?

אנחנו האנשים שאירועי השנתיים האחרונות הביאו אותם לומר – לא! 
באנו לעצור את שקיעתה של החברה הישראלית לתהומות השלטון התאגידי.

אפשר

התחברות לאתר:

דילוג לתוכן